kolaz-sek-2

Proč právě „Báječné děti“ a co si pod tímto slovním spojením „Báječné děti“ vůbec představit?

Všechny děti, které s námi chtějí cestovat. Všichni Ti správní raubíři, kteří si sbalí batůžek, pohodlné boty a vyjedou s námi vlakem či autobusem prozkoumat lákavá a zajímavá místa Čech a Moravy. Všechny ty báječné děti, co se nebojí odjet bez mámy a táty, aby se pak těšily domů a vyprávěly, co všechno viděly, zažily a kolik nových kamarádů mají.

Proč Čechy a Morava?

Protože je tu plno krásných míst, o kterých všechny ty báječné děti ve škole slyší, ale možná nikdy neuvidí. Cestování k moři je lepší s tátou a mámou, s námi mohou poznávat krásná místa jednotlivých krajů u nás a vyměnit tak sezení u počítače za aktivní výlety a pobyty se svými vrstevníky.  

Napadají vás ještě další proč právě na výlety s „Báječnými dětmi?“

P r o t o ž e:

  • Možná zjistíte, že vaše dítko není tak nesamostatné, jak si myslíte
  • Najde nové kamarády
  • Bude lépe komunikovat a naučí se zdravě prosazovat v kolektivu
  • Možná umí něco jiného než ostatní a bude pro ně vzorem
  • Rozšíří hravou formou své vědomosti a zocelí samostatnost
  •  Odpočinek od PC, tabletů a herních konzolí mu prospěje

Náš tým

team-devcata

Šárka

Původním povoláním porodní asistentka. Po osmileté praxi nastoupila na Krušnohorskou polikliniku v Litvínově, kde spolu se svou sestrou zahajuje v roce 2002 plavání kojenců a batolat. V průběhu mateřské dovolené, od r. 2004, se spolupodílí na přípravách společenských akcí pro obchodní partnery společnosti CCS, od r. 2008 pro obchodní partnery společnosti DORA Group a.s. V posledních dvou letech projevili obchodní partneři zájem o aktivity a pobyty dětí, které se staly natolik oblíbenými, že učinila první kroky k tomu, aby dokázala nabídnout tuto službu rodičům z Litvínova a okolních měst.

Je maminkou tří dětí, Míši (9), Tomáše (19), Kateřiny (22).

Helča (není na fotografii)

Absolventka SPŠ v Mostě, se sedmiletou zkušeností učitelky na 1. stupni. Čtyři roky byla členkou loutkářského souboru Pešek a další bohaté zkušenosti získala na oddělení estetiky v Domě dětí a mládeže. V současné době pracuje na PČR v Litvínově. Je maminkou tří dětí. Julie (9), Michala (22), Láďu (23). Ve volném čase čte nebo se vydává za kulturou, ráda cestuje a neustále hledá nápady k vlastní tvorbě.

„Na přátelství s Helenou mají velkou zásluhu naše stejně staré dcery. Od roku 2005, kdy jim byl teprve rok, jsme se téměř denně míjely s kočárky. No a zpočátku obecná konverzace přetrvala . Helena je neuvěřitelně kreativní, vynalézavá a nápaditá bytost s velkým všeobecným přehledem. Není snad nic, co by nedokázala vytvořit, opravit nebo alespoň upravit. Má velmi inspirativní nápady a byla by velká škoda, kdyby děti neměly příležitost její nápady sdílet a zkoušet“.

Alena

Absolventka ZČU Plzeň, katedra Pedagogiky, s téměř dvacetiletou praxí vedoucí při účastech na LTD Vrbno. Maminka dvou dětí, Marečka (9) a Kristýnky (15). V současné době vede třídnictví a učí čtvrťáky na Litvínovské škole. Ve volném čase hraje volejbal a badminton.

„S Alenou nás pojí dlouholeté přátelství od r. 2002, z doby provozování kojenecké plavání na Krušnohorské poliklinice v Litvínově. Už tehdy byla pro své klidné vystupování a příjemné vedení hodin velmi oblíbená lektorka. Její nekonečná trpělivost a hezký vztah k dětem všeobecně je obdivuhodný. Spolupracovat s ní je pro mě a především pro děti pokaždé radost a zážitek“.

Kristýnka

Studentka gymnázia v Litvínově, vzorná žačka s nadprůměrnými studijními výsledky. Velmi skromná a hodná dívka, která je skvělým a milým prostředníkem mezi námi dospělými a dětmi. Pomáhá při přípravách programů pro děti, v průběhu výletů se podílí na jejich dozorování. Ve volném čase se věnuje intenzivně výcviku svého kamaráda, velmi temperamentní fenky plemene Jacka Russella teriera .

Pokračovat můžete na stránkách

Výlety s dětmi – Kalendář akcí Hlídání dětí Tvoříme s dětmi